До 95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Завідувач Царичанського ДНЗ №1

________________ Н.М. Куценко

План заходів щодо відзначення 95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського у Царичанському ДНЗ №1 “Ромашка”

Захід

Термін проведення

1

Педагогічна конференція «Духовно-гуманістичне виховання сучасних дошкільників на основі педагогічних ідей В.О.Сухомлинського»

2

Педагогічна виставка «Сухомлинський у діалозі з сучасністю»

3

Створення на сайті закладу освіти сторінку «До 95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського»

4

Тематичний методичний тиждень, присвячений 95-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського

5

Впровадження педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в практику роботи вихователів ДНЗ

6

Педагогічні читання «Золоті розсипи педагогічних ідей В.О.Сухомлинського»

Січень

7

Презентація книжково – ілюстраційної виставки, інформаційні огляди методичної літератури, присвячені 95-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського

8

Методична оперативна нарада «Вивчення педагогічної спадщини В. Сухомлинського в самоосвітній діяльності вихователів»

9

Заняття Батьківського лекторію «Про виховання гуманних почуттів у дітей за творами В.О.Сухомлинського»

10

Батьківські збори «Мудрість батька та ласка матері у сімейному вихованні дитини»

11

Панорама творчих знахідок, презентації досвіду роботи вихователів з впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського

12

Проведення занять мислення у природі за творами В.О.Сухомлинського по різних вікових групах

Протягом року

13

Засідання круглого столу «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського в сучасній освітньо-виховній теорії та практиці».

14

Конкурс дитячого малюнка «У кожній казці – мудрості перлина»

15

Проблемно-аналітична бесіда «В.О.Сухомлинський і актуальні проблеми сучасного ДНЗ»