Навчальний процес

НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА БАЗОВОЮ ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ».
ЗДОБУТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИКОНАННЯ ВИМОГ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.

Проведення нарад, педрад

з питань фізичного виховання

Дата наради, педради

Тема, яка

розглядається

проведення

Нарада при завідувачі.

Організація проведення прогулянок

Консультативний пункт

(Вихователь -

методист )

Тема:

«Формування здоров'язбережувальної компетенції та культури здоров'я у дітей дошкільного віку через соціально-економічні умови для повноцінної життєдіяльності особистості в умовах дошкільного закладу".

Педрада

Січень

Нарада при завідувачі «Впровадження інноваційних технологій в фізкультурно-оздоровчій роботі».

Методична майстерня

(Вихователь – методист)

Лютий

Тематична перевірка: Стан збереження та зміцнення здоров’я дітей. Здійснити контроль з питання : соціально- економічні умови здоров’я (планування роботи вихователя з даного питання, створення умов, організація фізкультурно-оздоровчих заходів в режимі дня, організація занять, валеохвилинок).

Тематична перевірка

Вихователь-методист

Старша медична сестра

Нестеренко Н.О.

Березень

Педагогічна рада. Тема: "Світ мистецтва - художньо-зображувальна діяльність як чинник виховання творчої складової особистісної культури дошкільника".

Міні-лекція, круглий стіл

Куценко Н.М.

Квітень STREAM - освіта дошкільнят: виховуємо культуру експериментально-інженерного мислення. Семінар-практикум Вихователь-методист Фролова З.Б.

Навчально - виховний процес в дошкільному закладі спрямований на:

- виховання в дошкільників патріотичних якостей та залучення їх до системи цінностей та культури українського народу, шанобливого ставлення до природи рідного краю - Приорілля художньо-естетичними засобами;

- впроваджувати  традиційні і нетрадиційні форми та методи фізичного розвитку дитини, спрямовані на збереження та зміцнення здоров'я;

- формувати всебічно-розвинену особистість засобами творчості та розвитку музичних здібностей дошкільника.