Царичанський дошкільний навчальний заклад №1 засновано в 1966 році.

Розрахований на 6 груп,

потужність 115 дитячих місць.

Рішенням  тридцять шостої сесії Царичанської селищної ради п'ятого  скликання створений Комунальний заклад Царичанський ДНЗ №1 "Ромашка".

затверджений Статут закладу,

проведена державна реєстрація закладу,

закріплена земельна ділянка за дошкільною установою.

Дошкільний заклад є опорним з актуальних питань дошкільної освіти.

У 2009 році встановлена автономна система опалення, що дозволило в опалювальний період постійно підтримувати належний темпеРаТурний режим в закладі.

У 2011 році проведений капітальний ремонт системи водовідведення за кошти селищної ради.

У 2016 РОЦІ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ЦАРИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "КОМФОРТНІ ТА БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ СЬОГОДНІ - МАЙБУТНЄ КРАЇНИ ЗАВТРА" - ЗАМІНЕНІ ВІКНА, УТЕПЛЕНІ ДВІ СПАЛЬНІ ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ТА ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ.

В 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ОСНАЩЕНІ МЕБЛЯМИ КАБІНЕТИ: ЗАВІДУВАЧА, ЛОГОПЕДА ТА ГРУПИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ "КАЛИНКА", "СОНЕЧКО" ТА "ЗОЛОТА РИБКА".

Наявні шість групових кімнат, дві окремі спальні, музичний зал, кабінет завідувача, медичної сестри, інструктора з фізичного виховання,  вчителя - логопеда.

на даний час дошкільний заклад відвідує 141  дИТИНА, діє шість груп.